Hakkımızda

4-B ISI SİSTEMLERİ LTD ŞTİ , 2006 yılından buyana; başta doğalgaz olmak üzere, her türlü mekanik tesisat ekipmanlarının ve diğer yapı malzemelerinin bayilikler kanalı ile satışını yapan bir Çanakkale firmasıdır.

Sanayi kuruluşlarının ve taahhüt firmalarının teknik malzeme, sanayi mamulleri ve yapı malzemelerini en gerçekçi fiyatlarla, en iyi hizmetle Çanakkale içinde ve ilçelerinde adrese teslimat ilkesi ile çalışmaktadır. 

Sattığı birçok malzemeyi stoklarında bulunduran 4-B Isı Sistemleri Ltd Şti, hizmette kalite prensibi ile en hızlı şekilde müşterilerine sevkiyat yapma olanağına sahiptir.2006 yılından bu yana güçlenen alt yapısı, bilgili, deneyimli kadrosu ile sektörde sorunların çözüm noktası olmaya devam etmektedir.
Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde malzeme ve hizmet kalitesi konusunda taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Kalite Politikamız

♦ 4B Isı Sistemleri çalışanları olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa zamanda karşılamayı,
♦ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyup hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz..

Çevre Politikamız

► Yükümlü olduğumuz yürürlükteki mevzuat şartlarını yerine getirmek.
► Tüm çalışanlarımızın ve çevrede yaşayan insanların, hayvan ve bitkilerin sağlık ve güvenliğini korumak.
► Ham maddeler, enerji yakıtlar ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak. 

Neden 4B Isı Sistemleri ?

4B Isı Sistemleri; toptan ve perakende satmış olduğu  ürünlerimiz,  siz değerli müşterilerimize  satışını gerçekleştirmektedir. 

Çanakkale ve İlçelerine ürünlerimizin sevkiyatını kendi araçlarıyla sürdürmekteyiz... Diğer vilayetlerimize de anlaşmalı kargo ve lojistik firmalarıyla teslimat yapmaktayız...

İletişim

 İsmetpaşa Mah. Ülker Korkut Sok. Cavlak Apt. No:5/A ÇANAKKALE
0 286 217 04 64
Pzt - Cmt: 8:30 - 18:30